Elektromontáže a opravy

Kontaktujte nás ZDE. (odkaz do sekce kontakty)

Podle živnosteckého oprávnění se zabýváme výrobou, montáží, instalací, oprav a zkoušek elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.

V rámci naši kvalifikace a zkušeností nabízíme níže uvedené služby.

Elektroinstalace, rekonstrukce domovních i průmyslových objektů, včetně přípravy elektrických rozvaděčů. Praxe v automatizaci nám umožňuje i montáž rozvaděčů pro kontrolu bazénů a jiných aplikací vyžadujících automatické řízení.

     

 

Provádíme opravy elektrických spotřebičů jako např. žehličky, mixéry, vysavače, el. kamna a další. Naše služby nabízíme po celé ČR, pokud jste mimo město Děčín a jedná se o menší spotřebič, můžeme zajistit svoz PPL dopravcem, který Vaši zásilku převezme na Vaši adrese a doručí nám ji. Po opravě Vám ji opět pošleme na dobírku s částkou rovnající se hodnoty opravy (pokud jsme si s opravou úspěšně poradili smiley.


Pokud přemýšlíte o inteligentním či komfortním ovládání Vašeho bytového prostoru pomocí bezdrátového ovládání a nevíte si rady, kontaktujte nás. Díky kompletní řadě systému iNELS RF Control od českého výrobce ELKO EP máte následující možnosti bezdrátového ovládání.

  • Spínání a stmívání všech druhů světelných zdrojů. Pouze stiskutím bezdrátového nástěnného ovladače, který můžete umístit v podstatě kdekoliv, pomocí klíčenky nebo plně automaticky přes bezdrátový soumrakový spínač. Možnost zachování původních vypínačů s drobnými úpravami v zapojení. Váš vypínač nebo tlačítko se promění na bezdrátový a nabídne ovládání svítidla i s více míst bez bourání a sekání.
  • Ovládání zásuvkových spotřebičů. Opět pomocí bezdrátového nástěnného ovladače, nebo klíčenky. Možnost ovládání i na základě týdenního programu v nastaveném časovém úseku (centrální jednotka RF Touch). Oblíbená je i možnost vypínání všech zásuvek přes noc v rámci bezpečí (krom vybraných, např. lednice, mrazák) jedním stiskutím tlačítka na ovladači. Tato funkce vyžaduje jeden RF aktor v rozvaděči a jeden nebo více stykačů, přes které se zapojí zásuvové obvody.
  • Bezdrátové ovládání elektrického topení. RF jednotky plně pokryjí Vaše požadavky pro ovládání a přehled aktuálních teplot a nastavení. Dostupné RF aktory pro hlídání teploty okolí, podlahového topení, v mini provedení pro instalaci do krabice nebo jako nástěnné bezdrátové termostaty s týdenním programem. Včetně bezdrátové termohlavice RFATV-1.
  • Bezdrátové monitorovací prvky jako ochrana proti záplavě.
  • Bezdrátová zpětná vazba spotřebičů s potenciálem návazného spínání. Aktory se vstupem mají dvě výhody: pokud po sepnutí jednoho spotřebiče chcete poslat signál jinému, vzdálenému spotřebiči anebo jao aktor pro příjem signálu HDO, přes který spínáte např. topení. V nabídce jsou aktory pro vstupy bez napětí a aktory se vstupem 230V AC.
  • Ovládání pomocí GSM (SMS zpráva nebo prozvonění) nebo smartphone. Všechny bezdrátové jednotky můžete ovládat přes klasický mobil nebo přes chytrý mobil, který umožní i vizualizaci stavu spotřebitelů, včetně zobrazení např. aktuální teploty v bytovém prostoru.
  • Ovládání a vizualizace celého objektu z jedného místa pomocí centrální bezdrátové jednotky RF Touch. 

Bezdrátové ovládání systému iNELS RF Control pokryje veškeré Vaše požadavky.

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 17.01.2018 10:58:49