Vypínače a zásuvky Logus90

Domovní vypínače a zásuvky LOGUS90

Vybírejte ze široké škály barevných kombinací plastových rámečků anebo si užijte tyto ryze přírodní materiály: sklo, dřevo, kov, žula. Dokonalá symetrie čtverce, ostré hrany, pravé úhly – působí jako magie. Magie právě Vašeho interiéru.

Vypínače montujete jako poslední, ale jsou vstupní bránou do nové éry Vašeho domu. Často se až úplně nakonec rozhodnete, zda se Vám budou hodit elegantně skleněné anebo originálně kovové...

Důmyslně řešené rámečky máme nejen pro klasické a bezdrátové vypínače, ale také pro zásuvky klasické i datové, jednoduché i vícenásobné. Najdete u nás v luxusu zabudované termostaty, audio jednotky i dotykovou obrazovku ve velikosti vypínače. Vybírejte, kombinujte, užívejte si design, který Vás absolutně nadchne. 

Mechanismus vypínače LOGUS90

Vypínače vystihuje až geometrická přísnost tvaru. Díky čtvercové souměrnosti všech rámečků je navíc možné je instalovat jak v horizontální, tak i vertikální pozici.

Kryty lze snadno vyměnit místo starých vypínačů nebo zkrátka když se vám zalíbí některá jiná kombinace.

Ani montáž jednotlivých dílů k sobě není obtížná. Přístroj je totiž opatřen čtyřmi klipy tak, že rámeček do nich jednoduše zaklapne; není nutné používat jiný systém uchycení.

Tyto chytré klipy také umožňují bezproblémový chod vypínače, i když zeď není ideálně rovná.

Do instalační krabice se přístroj dá upevnit klasicky šrouby, ale nabízí se i pohodlnější varianta: rozpěrky.

Další výhodou jsou bezšroubové svorky: dráty připojují rychle a kvalitně bez nutnosti použít šroubovák.

Hloubka přístroje je pouze 20 mm, bez problémů se tedy do krabice vejde. Zdvojené svorky na každém pólu umožňují vícenásobné propojení mechanismu bez nutnosti použití dalších svorek.

Z čelní strany najdeme otvory pro elektrický test funkčnosti přístroje – lze je pohodlně využívat bez demontáže celého přístroje.

Samozřejmě mimo základní typ, tedy jednopólový spínač lze pořídit i dvoupólový (dvě funkce) či třípólový (tři funkce).

 

Technický katalog

Název: LOGUS90 - Domovní vypínače a zásuvky
Typ: Technický katalog
Obsah: Technické parametry vypínačů, zásuvek, strojky, rámečky, mezirámečky… Sestavte si vlastní vypínače jako dokonalé doplňky Vašeho domova.
Soubor:
stáhnout / 7.9 M
Vydání: 2016
TOPlist